РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДІЛЯНКИ ТРОТУАРУ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

4 роки ago admin 0

    28 лютого 2020 року. На поточному тижні розпочато роботи з капітального ремонту ділянки тротуару по вулиці Карпатська від кругової розвязки до дитячого садочка № 2 (права сторона).

   В минулому році, за ініціативи селищної ради, коштом місцевого бюджету територіальної громади відремонтовано ділянки тротуарів правого боку вулиці Карпатська:

– від житлового будинку № 12, вздовж церкви, до рогу вул. Шевченка;

– від рогу вул. Шевченка (багатоквартирний житловий будинок № 1), вздовж багатоквартирного житлового будинку № 40 та магазину продтоварів;

– від рогу вул. Привокзальна, вздовж аптеки, багатоквартирних житлових будинків № 46, 48, відділення "Приватбанку", будівлі колишнього побутового комбінату, до центральної площі (залишилося залагодити невеликі ділянки біля лавок);

– вздовж житлових будинків № 54, 56 та дитячої школи мистецтв, до центральної кругової розв"язки і далі за ріг по вул. Фабрична.

   На поточний рік заплановано і підрядник, Воловецьке колективне підприємство "Агрошляхбуд", вже розпочав роботи по ремонту ділянки тротуару по вулиці Карпатська (права сторона) від центральної кругової розв"язки, до дитячого садочка № 2, що за мостом через р. Вича. Роботи ведуться згідно виготовленого і затвердженого раніше проекту і також коштом місцевого бюджету нашої територіальної громади.

   Селищна рада, як завжди, запрошує мешканців селища, в першу чергу жителів даної ділянки вулиці, долучатися до контролю за якістю виконання робіт.