КВАЛІФІКОВАНІ РОБІТНИКИ, ПРАЦІВНИКИ СФЕРИ ТОРГІВЛІ ТА ПОСЛУГ – НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ НА ЗАКАРПАТТІ.

4 роки ago admin 0

Станом на 1 лютого 2020 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Закарпатської обласної служби зайнятості, становила 1 мільйон сімсот тисяч.

Середній розмір заробітної плати по вакансіях – 7 тис. грн., у 80,9% вакансій – розмір заробітної плати  вище мінімальної.

За видами економічної діяльності: більшість вакансій на підприємствах переробної промисловості (36,5%); у торгівлі та ремонті автотранспорту (13,8%); у транспортній, складській, поштовій і кур’єрській діяльності (10,1%); у сфері харчування (6,5%); в освіті (5,9%); у державному управлінні й обороні (4,2%); у водопостачанні, каналізації, поводженні з відходами  (4,1%); в охороні здоров’я (4,0%) тощо.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників, які працюють з інструментами (33,1%); працівників сфери торгівлі та послуг (16,6%) та робітників з обслуговування технологічного устаткування  (14,6%).

Закарпатський обласний центр зайнятості

Станом на 1 лютого 2020 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Закарпатської обласної служби зайнятості, становила 1 мільйон сімсот …