1 МІЛЬЯРД 400 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ІЗ ДЕРЖБЮДЖЕТУ ВИДІЛИЛИ НА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ВЧИТЕЛІВ

2 роки ago admin 0

1 мільярд 400 мільйонів гривень – стільки закладено у держсубвенції Нової української школи на професійний розвиток вчителів у 2020 році.

Про це сьогодні сказала заступниця міністра освіти України Любомира Мандзій на зустрічі із освітянами області у м.Мукачево. У ній взяли участь

заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, директор департаменту освіти і науки Ганна Сопкова та керівники органів управління освітою Закарпаття.

Також Любомира Мандзій говорила про впровадження Закону «Про повну загальну середню освіту». Окремо зупинилися на питаннях підвищення кваліфікації педагогічних працівників. В Україні починає діяти принцип – гроші «ходять» за вчителем. На одного вчителя виділено 888 гривень. Їх протягом року освітянин може використати на підвищення власної кваліфікації.  Які курси чи тренінги і де відвідувати – вчитель обирає самостійно.

Мова йшла й про створення спроможних шкіл на Закарпатті. В Україні діє урядова програма «Спроможні школи для кращих результатів». Любомира Мандзій розказала про вимоги щодо оформлення проектів у рамках програми, своєчасної їх подачі спочатку до департаменту освіти і науки, а відтак Міністерству освіти і науки, де комісія затверджуватиме проекти.

Учасники зазначили важливість таких зустрічей, коли питання, які їх хвилюють, можна поставити безпосередньо високопосадовцям і отримати на них кваліфіковані відповіді.

1 мільярд 400 мільйонів гривень – стільки закладено у держсубвенції Нової української школи на професійний розвиток вчителів у 2020 …