Епідпоріг на ГРІ перевищено на 41 відсоток

7 місяців ago admin 0


Протягом минулого тижня в Закарпаття на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб. Як повідомила обласний епідеміолог Вікторія Тимчик, захворюваність залишилась на рівні минулого тижня та перевищує визначений епідемічний рівень на 41%. У порівняні з попереднім тижнем, реєструється приріст кількості захворілих в Тячівському, Міжгірському, Хустському районах та в м.Ужгород.


Більш як в два рази збільшилася кількість звернень в Тячівському районі. Найвищі показники захворюваності серед населення в м.Ужгород – 1414 на 100 тис.нас., Тячівському районі – 758 на 100 тис.нас., Ужгородському – 731 на 100 тис.нас. Міжгірському районі – 691 на 100 тис.нас., Виноградівському – 568 на 100 тис.нас., м. Мукачево – 562 на 100 тис.нас. та в Іршавському районі – 551 на 100 тис.нас.


Порогові рівні перевищені на 10 адміністративних територіях області, окрім Берегівського, Хустського, Воловецького, Перечинського та Великоберезнянського районів.


Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 64% (4888 випадків), дорослі – 36% (2722 випадків). У структурі захворілих більше 70% складають діти у Мукачівському, Тячівському та Міжгірському районах. Серед захворілих дітей найбільша кількість звернень спостерігається серед вікової групи 5-14 років (54% від усіх захворілих дітей).


Рівень госпіталізації становить 3%. Загалом по області отримали стаціонарну медичну допомогу 201 хворий, з них 75% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусів грипу типу А та парагрипу.


З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу в усіх дошкільних та шкільних навчальних закладах Воловецького, Тячівського, Рахівського та Виноградівського районів, у школах м. Ужгорода, Перечинського, Міжгірського та Хустського районів, у деяких навчальних закладах дошкільної та шкільної освіти Ужгородського району.


Відновлено навчальний процес в Берегівському, Іршавському, Мукачівському районах та м.Мукачево.


Моніторинг за захворюваністю за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.


  Подiбнi новини

  Дайджест №11: Плани змін у системі охорони здоров’я на 2019 рік

  admin 2 роки ago
  У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо, як змінюватиметься  система охорони здоров’я у наступному році і відповідаємо на поширені питання про зміни, що відбуваються зараз.     Читати далi

  Визначені заходи запобігання поширенню коронавірусної інфекції на Закарпатті

  admin 6 місяців ago
        Cьогодні в Ужгороді відбулось  засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У його роботі взяли участь в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, голова обласної... Читати далi

  Епідемічна ситуація з грипу, ГРІ та кору в Закарпатській області у період з 23.11. по 30.11.2018 року

  admin 2 роки ago
  На минулому тижні спостереження (з 23.11. по 30.11.2018 року) на респіраторні інфекції захворіло 3 943  особи, показник захворюваності становить  313 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного... Читати далi

  Зміни до класифікатора професій: МОЗ повертає попередні професійні назви робіт

  admin 3 роки ago
  Наразі очікується публікація відповідного наказу Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Перехід на нові професії розпочнеться з 2018 року. Стаж, надбавки та доплати, які були напрацьовані за період роботи... Читати далi