Учні «Лісової школи» Виноградівського лісгоспу майстрували різдвяні композиції

3 роки ago admin 0

Суміщаючи приємне з корисним, гості «Лісової школи» Виноградівського лісгоспу учора, 19 грудня, майстрували різдвяні композиції з природніх матеріалів та водночас вивчали їх різновиди.

Працівники лісгоспу підготували декоративний матеріал з вічнозелених рослин, що ростуть у дендрологічному парку підприємства: кунінгамії, кедра ліванського, самшиту, кількох різновидів туї, кипариса вічнозеленого, кипарисовика Лавсона, тиса ягідного, криптомерії японської, ялівцю, ялини колючої, канадської та сербської, а також із сосни. Окрім гілочок, для композицій використовували шишки, жолуді, горіхи, каштани, зрізи дерев, а також свічки.

Такі власноруч виготовлені новорічні композиції чи віночки не лише розвивають творчі здібності та уяву у дітей, вони є ще й альтернативою штучним прикрасам, а також можуть слугувати повноцінним декором оселі на період свят та запобігти незаконному зрубуванню населенням шпилькових насаджень.

Суміщаючи приємне з корисним, гості «Лісової школи» Виноградівського лісгоспу учора, 19 грудня, майстрували різдвяні композиції з природніх матеріалів та водночас вивчали їх різновиди. Працівники лісгоспу підготували […]