Міжгірські держлісгоспівці організували ялинкову ярмарку

5 років ago admin 0

Напередодні новорічно-різдвяних свят особливим попитом користуються верховинські ялинки, бо вони екологічно чисті, а ще — справжні лісові пухнасті красуні із неповторним запахом хвої, що нагадують природну казку. З нагоди наступаючих веселих празників їх, прикрашених сяючими гірляндами та барвстими іграшками, охоче бажають мати в оселях не лише однієї  Міжгірщини, де зростають у горах, але й далеко за її межами, в тому числі й вибагливі солідні “шишкарі”.

Як правило, господарі навколишніх “лісових нив”—працівники ДП “Міжгірське лісове господарство”(дир. Іван Барна), йдучи назустріч населенню, у цей період заготовляють їх на спеціальних плантаціях і влаштовують законну реалізацію. Зокрема, організували ялинковий базар безпосередньо біля адмінбудівлі державного підприємства. У павільйончику виставлені на всі смаки ялини, себто різних висот, що продаються згідно встановлених калькуляцій, приміром, до 1 м вартість 90 грн., до 1.5 м – 102 грн., до 2 м. – 114 грн. і т. д.   Їх легальність продажу засвідчують бирки з штрих-кодом.

Більше того, тут можна придбати і оригінального ґатунку шпильковий товар, а саме –  ялинки в глечиках. Про практичне застосування подібного краму зайве мовити. Його можна використати за святкування Нового року у приміщенні, а відтак навесні посадити на подвір’ї, що стане приємною зеленою окрасою садиби у різні пори роки. Тим паче, в моді прикрашати різними іграшковими брязкальцями пишне насадження і під відкритим небом з приводу новорічно-різдвяних свят. Одним словом, празникові атрибутика забезпечена на роки.

Як повідомляє головний лісничий держлісгоспівців, заслужений лісівник України Петро Бойко, пункти продажу ялинок також відкрито у конторах Ізківського, Майданського, Лопушнянського та В. Бистрянського лісництв.

На знімку: шпилькові “богині”, що готові для продажу, демонструють головний лісничий підприємства Петро Бойко та інженер з побічного користування Іван Попович.

Напередодні новорічно-різдвяних свят особливим попитом користуються верховинські ялинки, бо вони екологічно чисті, а ще — справжні лісові пухнасті красуні із неповторним запахом хвої, що нагадують природну […]