Свою роботу завершила 35 сесія

2 роки ago admin 0

Сьогодні, у переддень свого професійного свята, депутати Ужгородської районної ради зібралися на чергову 35 сесію. Головував на засіданні керівник ради Руслан Чорнак. Із 36 депутатів, присутніх – 27.
Перед початком сесії голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко представив депутатському корпусу районної ради та працівникам райдержадміністрації новопризначеного голову Ужгородської РДА Вячеслава ДВОРСЬКОГО.
Передувало сесії засідання Президії районної ради, яка погодила остаточний порядок денний. Тож після вшанування пам’яті загиблих воїнів під час проведення ООС на Сході України та проведення урочистої частини, районні обранці перейшли до розгляду питань, яких було понад 20.
Отже, на сьогоднішньому засіданні депутати прийняли Програми на 2020 рік, серед яких: Турбота, Програма цукровий та нецукровий діабет, Програма транскордонної співпраці, Програма встановлення на пільгових умовах телефонів, Програма фінансової підтримки некомерційного підприємтсва Ужгородська районна клінічна лікарня, Шкільне харчування та інші.
Одноголосно підтримали й рішення щодо внесення змін до медичних програм, до Програми розвитку місцевих автомобільних доріг, Програми комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги, тощо. До того ж, затвердили проекти землеустрою щодо встановлення меж сіл Холмок та Минай та Холмець
Не обійшлося на засіданні і без внесення змін до районного бюджету, якими передбачено затвердити зміни до обсягу доходів та видатків районного бюджету, затвердити зміни до бюджетних призначень головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, а також обсягів субвенцій низовим бюджетам із загального та спеціального фондів районного бюджету на 2019 рік.
Крім того, на Ужгородщині на одного почесного громадянина стало більше. Спільним рішенням підтримано кандидатуру голови Ужгородської райспоживспілки ЯНОЧКА Юрія Івановича.
Сьогодні депутати районної ради вкотре продемонстрували своє бажання щодо злагодженої та кропіткої праці на благо громади Ужгородщини.