В ДП «Хустське ЛДГ» створені рейдові бригади з охорони шпилькових

3 роки ago admin 0

З метою збереження шпилькових насажень від самовільних рубок в ДП «Хустське ЛДГ» створені рейдові бригади по забезпеченню охорони новорічних ялинок в передноворічний період 2019 р.

У лісництвах створено спеціальні бригади для проведення систематичних рейдів з охорони шпилькових насаджень, до складу яких входять спеціалісти лісгоспу, працівники державної лісової охорони лісництв, представники районного відділу національної поліції, спеціаліст відділу національної поліції, спеціаліст відділу раціонального природокористування Департаменту екології та природних ресурсів в Закарпатській ОДА (за згодою), а також зав. відділом редакції газети «Вісник Хустщини» (за згодою).

Ці заходи розроблені на основі наказу ЗОУЛМГ від 18.11.2019 р. №70 «Про забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконного вирубування у період новорічно-різдвяних свят 2020 року»

Реалізація новорічних ялинок в районі, буде проводитись у спеціально відведених місцях, лісогосподарськими підприємствами області, що отримали дозвіл від райдержадміністрації.

ДП «Хустське ЛДГ» не має лімітів на заготівлю новорічних ялинок та не буде проводити їх реалізацію.

Нагадаємо, розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної вирубки новорічної ялинки (в лісі чи в межах населеного пункту) та діаметра у корі біля шийки кореня.

Тож, згідно з діаметром дерева перебачені наступні суми:

– до 10 см – 498,47 грн

– 10,1-14 см – 878,25 грн

– 14,1-18 см – 2254,97 грн

Крім того згідно зі статею 65 КУпАП порушники сплачують цей штраф за незаконну вирубку хвойних дерев у ромірі від тридцяти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510-1020 грн), а посадові особи від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподаткованих мінімумів (2550-5100 грн).

З метою збереження шпилькових насажень від самовільних рубок в ДП «Хустське ЛДГ» створені рейдові бригади по забезпеченню охорони новорічних ялинок в передноворічний період 2019 р. У […]