Як виростити ліс, знають міжгірські лісівники

5 років ago admin 0

У Вучківському лісництві закладено лісової розсадник для вирощування посадкового матеріалу.  У п’ятницю, 22 листопада, у Вучківському лісництві лісовими господарниками посіяно 40 кілограмів насіння на площі 00,4 га. У “зеленому цеху” посіяли насіння дуба червоного, дуба гостролистого, ясеня, явора та каштана.

Очікується, що по весні насіння дасть сходи, саджанці зміцніють і протягом року-двох сіянці та саджанці можна буде висадити в ті місця, тобт в ліс, де вони стануть окрасою для людей.

Як стверджує директор Міжгірського лісгоспу Іван Барна, щороку в районі проводиться лісовідновлення у рамках Акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”. А розсадники, які закладаються працівниками лісництв і лісокультурницями щорічно, гарантують поліпшити якість робіт з лісовідновлення. Що, в свою чергу, позитивно позначиться на продуктивності насаджень і, відповідно, внесе свій внесок в розвиток лісогосподарської справи.

За словами лісничого Вучківського лісництва Андрія Романишина, засіяні сьогодні людськими руками з любов’ю і шаною дубки, клени та ясені забезпечать лісництво посадковим матеріалом через декілька років.

У Вучківському лісництві закладено лісової розсадник для вирощування посадкового матеріалу.  У п’ятницю, 22 листопада, у Вучківському лісництві лісовими господарниками посіяно 40 кілограмів насіння на площі 00,4 […]