На Берегівщині лісівники активно розвивається watch-тур туризм (ФОТО+ВІДЕО)

3 роки ago admin 0
Лісівники Берегівського держлісгоспу активно продовжують розвивати екологічний туризм і розбудовують місця для затишного відпочинку в лісі.
 
Берегівщина — єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом. Вчені пов’язують з тим, що саме ця місцевість є сейсмічною зоною. Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. Сьогодні розвіданими є сім свердловин, але тільки на двох з них побудовано басейни. В Береговому — термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та Новій Зеландії. За своїм складом термальні води біля села Косонь відносяться до високотермальних хлоридно-натрієвих вод середньої мінералізації. Вона схожа з водою всесвітньо відомого санаторію «Гайдусобосло» в Угорщині. Район вкритий густою сіткою автомобільних доріг.
 
Відтак щорічно Берегівщина приймає сотні тисяч туристів. І лісівники активно розбудовують як мережу туристично-рекреаційних місць, так і повноцінних мисливських будиночків. Для того, щоб надати туристам можливість побувати в дикій природі, потрібно провести величезну роботу – створити умови перебування людей, забезпечити безпеку і саме головне – зацікавити гостей.
 
При цьому необхідно чітко дотримуватись основних завдань з охорони природних територій: зберігати від впливу людини первозданну природу. Рекреація і туризм повинні розвиватися тільки на спеціально відведених для цього ділянках території і туристських маршрутах.
 
«Нами створено розвинуту, сучасну інфраструктуру, яка дозволяє ефективно керувати потоком туристів. У нас є рекреаційні пункти, мисливські будиночки, є дикі олені та козулі. До прикладу, якщо ви приїжджаєте відпочити на термальні басейни Термальні води Косино, то заодно можна і завітати на екскурсію до лісівників на watch-екскурсію й зробити селфі з оленями благородними, — підкреслив директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.
 
Для охочих побачити лісових мешканців лісівники та єгері зроблять цікаву екскурсію. Тож запрошуємо в гості
 
Наші контакти: Тел: +38(03141) 2-44-23
Пишіть: ber_lg@zakarpatlis.gov.ua

На Берегівщині лісівники запрошують у дубові дубрави на ековідпочинок до звірівРозмірковуючи, як провести чергову відпустку, далеко не кожна людина обирає морське узбережжя або гарячі країни. Не тільки на Закарпатті, але і в інших країнах середніх широт є чимало людей, які все частіше вважають за краще відпочивати в знайомому кліматі, при цьому відкриваючи гарні місцини чи не поруч зі своїм будинком та лісом. І цією землею незвіданою виявляються куточки дикої природи – їх цілком достатньо в нашій країні. Ось тільки не завжди ще туристи знають, як знайти дороги до них. А останнім часом їх прокладається все більше, і представники ЗМІ відчують докори сумління, якщо не стануть справжніми путівниками, що розкривають перед широкою публікою, нашої і закордонний, всю красу повноцінного відпочинку в лісі і біля води на території лісництва Маурера, що знаходиться у лісових угіддях Берегівщині. Прагнучи розвивати туристичний напрямок, берегівські лісівники створюють усе більш комфортні умови для тих, хто воліє по-справжньому відпочити далеко від цивілізації, що не втрачаючи при цьому звичного комфорту.Про перспективні напрямки подальшого розвитку зеленого туризму, розповіли лісівники Закарпаття.Директор ДП «Берегівське ЛГ» Бондан Шойного акцентує увагу на тому, що лісівники з заготівлі поступово переходять на туристичний напрямок:«По території Берегівського держлісгоспу ми скрізь будуємо та облаштовуємо туристичні об'єкти, які пов'язані з екологією. Першими гостями та поціновувачами наших послуг стають місцеві жителі, які приїжджають відпочити серед дубового лісу, послухати тишу та подивитися на диких звірів, які живуть біля будиночка лісничого. Тут у вольєрі, тобто в огородженому лісі площею 1475 гектарів, зуміли зібрати всю звірину, яка водиться в низинних лісах Закарпаття: благородного карпатського оленя, лань, косулю європейську, кабана дикого. А також дрібнішу дичину: зайця-русака, борсука, лисицю, фазана, «червонокнижного» дикого кота. Через вольєр протікає річка Мертвиця. Вода в ній майже стояча, але це не заважає «господарювати» в її сплячих вирах видрі європейській, також занесеній до Червоної книги. А окрасою цього розплідника є, звичайно, неперевершеної грації олень благородний, олениці й молодняк; а також довірливі й допитливі лані – їх ціле стадо».«Коли ми самі навчимося дивуватися красою й багатством нашої природи, тоді їй зацікавляться і іноземці. Поряд кордон з Угорщиною і якщо правильно рухатися у цьому напрямку, то мета буде досягнута. Це напрямок, який поставив перед нами начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга. Зрозуміло, цього допомагатимуть різні заходи, наприклад участь в міжнародних виставках, Міжнародний день мисливця, День Берегова. Цього року ми плануємо масштабне святкування Дня працівника лісу у Берегові. На святкування 16 вересня запрошуємо усіх охочих», – відмітив Богдан Андрійович.

Опубліковано ДП «Берегівське лісове господарство» Вівторок, 4 вересня 2018 р.

Берегівський лісгосп активно розвиває зелений туризм

Берегівський лісгосп активно розвиває зелений туризмОдин із туристичних будинків, де вже проведено капітальний ремонт будівлі, знаходиться між селами Берегуйфалу та Горбок, неподалік автомобільної траси “Мукачево-Рогатин”. Лісівники пропонують не тільки комфортні умови перебування, але й незабутній відпочинок на природі.

Опубліковано ДП «Берегівське лісове господарство» Пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

Лісівники Берегівського держлісгоспу активно продовжують розвивати екологічний туризм і розбудовують місця для затишного відпочинку в лісі.   Берегівщина — єдиний район Закарпаття, де так багато свердловин […]