Лісівники ДП “Воловецьке ЛГ” привчають любити природу змалку

3 роки ago admin 0

Ведення лісового господарства, основне завдання закарпатських лісівників при здійснені своєї професійної діяльності. Однак у своїй роботі, лісівники не забувають й за виховання учнівської молоді. Так у Воловецькому держлісгоспі на базі Гукливського загальноосвітнього закладу діє шкільне лісництво.

Сьогодні у шкільному лісництві виховується 20 учнів. У навчальному закладі керівником шкільного лісництва виступає вчитель географії, який щотижня приділяє дві години теоретичних занять із дітьми. У свою чергу працівники держлісгоспу також відвідують учнів де проводять для них тематичні лекції.

Зі свого боку, вихованці шкільного лісництва не приховують зацікавленості у роботі лісівників. Адже народившись та жити посеред мальовничих гір Карпат й не любити природу просто неможливо. Тому навчатись доглядати й допомагати природі коли це потрібно, справа важлива.

При навчанні, лісівники Воловецького держлісгоспу багато часу приділяють практичним заняттям. Разом із дітьми навідуються до розсадників, на ділянки де в минулому були посаджені молоді лісові культури ну й безпосередньо беруть активну участь при лісовідновлювальній кампанії.

Ведення лісового господарства, основне завдання закарпатських лісівників при здійснені своєї професійної діяльності. Однак у своїй роботі, лісівники не забувають й за виховання учнівської молоді. Так у […]