Учні шкільного лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» прибрали ліс від побутового сміття

3 роки ago admin 0
В рамках проведення екологічного челенджу trash-tag, учні шкільного лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» прибрали ліс від побутового сміття. Ділянка, яку прибрали, розташована на території лісового масиву, де бере початок річка Чорна Тиса.
 
– Величезна подяка всім активістам, які об’єдналися для звільнення лісу від накиданого сміття, адже наш ліс є без перебільшення окрасою та улюбленим місцем для відпочинку багатьох людей. Приємно відпочивати там, де чисто, а не перебувати в засміченому місці, – відзначає директор лісомисливгоспу Василь Теличук.
Свій захід діти організували під гаслом «Нам набридло сміття навколо. Чисто там, де за собою прибирають». Такий заклик є своєрідним меседжем для всіх недобросовісних відвідувачів, що залишають після себе сміття і псують якість та естетику навколишнього середовища.

В рамках проведення екологічного челенджу trash-tag, учні шкільного лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ» прибрали ліс від побутового сміття. Ділянка, яку прибрали, розташована на території лісового масиву, де […]