ВСТАНОВЛЕНО ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК В ПАРКУ

9 місяців ago admin 0

   16 жовтня 2019 року. Минулої п"ятниці завершено монтаж дитячого майданчика.

   В рамках благоустрою селищного парку роботи по встановленню дитячого майданчика було розпочато на початку поточного місяця. На даний час його обладнання змонтоване і майданчик навіть встиг стати популярним місцем для відпочинку малечі. Як повідомлялося раніше, бладнання для майданчика територіальній громаді любязно подароване спонсором. Роботі по встановленню виконані комунальним підприємством "Водоканалсервіс" (директор Худан Я.М.) коштом селищної ради.

   Шановні мами, майданчик для ваших діток встановлено, але як бачите, тепер не завадило б його прикрасити клумбами, квітами, декоративними кущами. Пропонуємо всім охочим і не байдужив взяти в цьому посильну участь. Наприклад, так звані цибулькові квіти (нарциси, тюльпани, гіацинти, лілії) добре висажувати саме зараз, а весною вони вже будуть радувати вас і ваших діток. А весною, за вашими пропозиціями і за вашої участі разом продовжимо роботу. Запрошуються не лише мами, участь батьків також не заборонена.

   І ще одне велике прохання до всіх – будь ласка, підтримуйте чистоту на найданчику та навколо нього. Наперед дякуємо за розуміння.