Закарпатські лісівники розпочинають підраховувати площу пошкоджених насаджень (ВІДЕО)

2 тижні ago admin 0

На базі Хустського лісодослідного господарства відбулась нарада присвячена інвентаризації осередків шкідників хвороб лісу. За одним столом зібрались інженери держлісгоспів та лісопатологи “Івано-Франківськлісозахисту”. Присутні обговорили підготовку до роботи з інвентаризації шкідників хвороб лісу.

До найпоширеніших хвороб, які пошкоджують шпилькові насадження відносяться коренева губка, опеньок осінній, рак ялиці. Також неабияких проблем для лісових насаджень приносять стовбурові шкідники, а саме короїд друкар. Одним із методів боротьби з шкідниками лісу є встановлення так званих феромонних пасток.

Однак лісівники зазначають, найкращим методом для зменшення хворого лісу є проведення заходів поліпшення санітарного стану. Серед іншого вчасне розроблення документації вітровалів та вітроломів, адже повалені дерева у найкоротші терміни стають жертвою шкідників, які можуть поширюватись на сусідній здоровий ліс. Згідно проведеної таксації станом на 1 січня 2019 року, в лісах підпорядкованих держлісгоспам нараховується більше 15-ти з половиною тисяч га. пошкоджених насаджень. Із них 7 тис. 200 га. потребують проведення лісогосподарських заходів. Якою буде площа цього року, матимемо змогу дізнатись під кінець року.

 

На базі Хустського лісодослідного господарства відбулась нарада присвячена інвентаризації осередків шкідників хвороб лісу. За одним столом зібрались інженери держлісгоспів та лісопатологи “Івано-Франківськлісозахисту”. Присутні обговорили підготовку до […]