Обвинувачувані лісівники мають надію, що суд поставить крапку в кримінальній справі

9 місяців ago admin 0
Учора, 01 жовтня, прокуратурою Закарпатської області направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника Закарпатського ОУЛМГ – Валерія Мурги, першого заступника начальника управління Ігоря Коцура та директора ДП «Ужгородське ЛГ» Василя Кия.
Такі дії прокуратури обвинувачені вважають позитивними. Саме суд повинен поставити крапку в даній справі.
Підозрювані неодноразово повідомляли про сприяння правоохоронним органам в розслідуванні кримінального провадження, оскільки повне встановлення усіх обставин дасть можливість прийняти суду законне рішення.
В свою чергу підозрювані закликають представників прокуратури та суддів забезпечити максимальний доступ громадськості та представників засобів масової інформації до судового розгляду даної справи щоб кожен охочий мав можливість особисто бути присутнім у відкритих судових засіданнях та в ході їх проведення отримати відповіді на актуальні питання щодо всіх обставин справи.
Підозрювані переконанні, що діяли повністю в межах норм законодавства, а наявність даної кримінальної справи спричинена неоднозначним тлумаченням норм лісового законодавства працівника правоохоронних органів з однієї сторони та лісівниками з іншої.

Учора, 01 жовтня, прокуратурою Закарпатської області направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника Закарпатського ОУЛМГ – Валерія Мурги, першого заступника начальника управління Ігоря Коцура та директора […]