Тячівський район має чим привабити туристів (ВІДЕО)

1 рік ago admin 0

Практично кожен регіон нашого краю може похизуватися цікавими туристичними родзинками. Тячівщина – не виняток. До прикладу, селище Усть-Чорна має німецьку історію. Німці-переселенці, які приїхали освоювати землі у верхів’ї Карпат, опинилися на розширеній частині долини. Місцевість вразила їх своєю красою і самобутністю, а поле серед гір виглядало вигідним місцем для заснування нового поселення.

Побачивши красу природи цього місця, німці сказали: «Це поле для королів». Відтак село отримало назву Кьоніґсфельд. Щодо сучасної назви селища, то воно згадується в архівних документах від 1945 року.

І до сьогодні в селищі проживають 15 сімей корінних німців. Також діє німецька церква – римо-католицька. В школах основною іноземною мовою є також німецька. А щодо традицій – то тут вони переплилися зі слов’янськими.

В селищі Усть- Чорна здавна розвивався туризм. Приїждажли сюди не тільки для того, щоб оздоровитися і піднятися в гори, а й щоб дізнатися про славнозвісну оборонну лінію – лінію Арпада, бункери якої простягаються і вздовж території цього селища.

Великий бій на території Усть-Чорної так і не пройшов. Відбулися тільки невеличкі поєдинки, а сама лінія – була розсекречена.

Щодо наступної родзинки Карпатського краю – то це міні-водоспад річки Брустурянка, що бере початок на північному сході від села Лопухів і впадає до Тересви в межах смт Усть-Чорна. Тут здавна течія річки була дуже швидкою. Місцеві жителі дали назву водоспаду – Гук – не лише через шум і гул що доноситься від нього, а й через його мініатюрність.

Щодо місцевих жителів – то вони обожнюють красу і велич рідного краю, хоча природні умови не зовсім вигідні для життя і інколи непередбачувані. Але п. Марія каже, що тут добре жити, тим паче, завжди можуть розраховувати на допомогу з-за кордону.

Практично кожен регіон нашого краю може похизуватися цікавими туристичними родзинками. Тячівщина – не виняток. До прикладу, селище Усть-Чорна має німецьку історію. Німці-переселенці, які приїхали освоювати землі […]