До уваги громадян – відвідувачів суду ! З 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для сплати судового збору

1 рік ago admin 0


         З 1 жовтня 2019 року вступають у дію нові реквізити усіх рахунків для зарахування надходжень до бюджету, відповідно до стандарту IBAN.

         5 серпня 2019 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в України».

У зв’язку з цим, з 1 жовтня 2019 року, відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів), вступають в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного бюджету. 

         Звертаємо Вашу увагу, що з 1 по 31 жовтня 2019 року діятиме перехідний період, упродовж якого активними для зарахування одночасно будуть старі та нові, за стандартом IBAN, рахунки.  

З 1 листопада 2019 року діятимуть лише нові рахунки за стандартами IBAN у постійному режимі.

Повідомляємо Вас, що у зв’язку з прийнятими змінами, реквізити оплати судового збору та реквізити для зарахування інших платежів, що розміщені на веб-сайті суду та на інформаційних стендах в приміщенні суду, будуть оновлені 1 жовтня 2019 року.   

 

Довідково:

IBAN – це міжнародний стандарт номера банківського рахунку, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації і Європейським комітетом банківських стандартів. Тобто, IBAN – це міжнародний номер рахунку одержувача грошей, його ще називають IBAN code.

Запровадження IBAN необхідне для врегулювання банківських переказів, між країнами ЄС та Україною.

Застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі –  під час транскордонних переказів. Тобто, всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку.

У результаті запровадження IBAN за першими двома літерам одразу можливо розпізнати країну учасника розрахунку (UA – Україна), а за допомогою контрольного розряду – забезпечити уніфіковану перевірку рахунку клієнта на його коректність.

 

                                                                                                                                      Прес-служба Мукачівського міськрайонного суду