Лісівники Іршавського лісгоспу закупили новенький протипожежний інвентар

1 рік ago admin 0

Настає пора збору грибів. Але перед тим, як йти в ліс, варто уточнити, чи можна відвідувати лісові масиви, чи підійшли строки збору ягід і грибів. Інакше дари природи можуть не принести радості, і тихе полювання обернеться неприємностями.

У боротьбі з порушниками лісового та природоохоронного законодавства працівники державної лісової охорони використовують спеціальний інвентар.

Але, як показує практика, всі ці технологічні рішення не завжди справляються з вогнищами загоряння.

Нерідко для досягнення позитивного результату потрібні сильні руки, в які вкладені сокири або багри, відра з водою і лопати з піском.

Тобто пожежний інвентар часом грає важливу роль, а в деяких випадках і основну, особливо коли стоїть питання гасіння пожежі на початковій стадії. Тому для боротьби з лісовими пожежами лісівники ДП «Іршавське ЛГ» встановили 5 шлагбаумів та закупили 10 ранцевих оприскувачів та 5 мотооприскувачів.

Необхідно зрозуміти одну важливу річ — протипожежні пристрої врятують чимало життів і велика кількість матеріальних цінностей, якщо їх вчасно використовувати. Тому що ще до приїзду рятувальників розрахунком їх використовують, щоб погасити полум’я на початковій стадії розвитку пожежі.

Настає пора збору грибів. Але перед тим, як йти в ліс, варто уточнити, чи можна відвідувати лісові масиви, чи підійшли строки збору ягід і грибів. Інакше […]