Закарпатські рятувальники стали срібними призерами комплексних спортивних змагань «Динаміада – 2019» серед правоохоронних органів

5 років ago admin 0

5 вересня в спорткомплексі «Зинедін», що в с. Баранинці Ужгородського району,  відбулися змагання комплексних спортивних змагань «Динаміада – 2019» серед правоохоронних органів, організовані Федерацію спортивного товариства «Динамо».

Одинадцять команд боролися за перемогу в п’ятьох видах змагань: міні-футбол, волейбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, легкоатлетична естафета та перетягування канату.

Спортивне дійство свято завершилося церемонією нагородження призерів кубками та грамотами.

У загальному заліку перемогу святкували працівники патрульної поліції, друге місце посіла команда Управління ДСНС в області, а третіми стали працівники Головного управління національної поліції.