На Ужгородщині пройшов конкурс на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх навчальних закладів

5 років ago admin 0

Впродовж 5-6 серпня цього року в Ужгородській районній раді проходив конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти, а саме: Есенської, Худлівської, Шишлівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Паладь-Комарівецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а також Минайської загальноосвітньої школи І ступеня Ужгородської районної ради Закарпатської області.
Конкурс проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Ужгородської районної ради.
Для прийняття участі у конкурсі претенденти на посаду директорів загальноосвітніх навчальних закладів мали подати комісії відповідний пакет документів. Остання, у свою чергу, у разі відповідності документів, допустити до участі у конкурсі.
Отже, на вакантну посаду директора Есенської ЗОШ подала документи Баратей Наталія Василівна, Худлівської – Глюдзик Марія Іванівна, Шишлівської – Імре Юлій Юлійовича та Руска Діана Іванівна, Паладь-Комарівецької – Пекар Тюнде Яношівна та Минайської – Кирилюк Мирослава Степанівна.
Члени комісії, попередньо розглянувши подані документи, допустили учасників до конкурсу. Отже, кандидати проходили письмові тестування зі знання законодавства України, вирішували ситуаційні завдання психологічного та практичного характеру. Також кожний претендент презентував перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти, який він планував очолити. 
За результатами відкритого голосування конкурсна комісія визначила переможцями конкурсного відбору кандидатів на посаду директора Есенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталію Баратей, Худлівської – Марію Глюдзик, Шишлівської – Діану Руску, Паладь-Комарівецької – Тюнде Пекар, Минайської – Мирославу Кирилюк та ухвалила рішення: доручити відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА укласти з переможцями конкурсу строковий трудовий договір (контракт) терміном на два роки.