Офіційна відповідь закарпатських лісівників щодо обшуків у Рахівському районі (ВІДЕО)

5 років ago admin 0

Щодо так-званої схеми розкрадання деревини у Лазищинському лісництві ДП “Ясінянське ЛМГ” то Закарпатське ОУЛМГ повідомляє: будь-які обшуки у адміністративних приміщеннях держлісгоспу в рамках кримінального провадження не проводились. Натомість сама кримінальна справа порушена за ініціативи Закарпатського ОУЛМГ ще у 2018 році.

Саме в рамках досудового розслідування проводились обшуки на приватному деревообробному підприємстві. За їх результатами була виявлена деревина без офіційних документів. Яким чином вона потрапила сюди, повинні дати відповідь правоохоронні органи. Зі свого боку адміністрація ДП “Ясінянське ЛМГ” та Закарпатське ОУЛМГ й наді співпрацюватиме зі слідством для неупередженого розслідування справи.

Слід зазначити що за останні роки завдяки злагодженим діям лісової охорони, вдалось зменшити незаконну вирубку деревини у 8-10 разів. Так у 2015 році чорними лісорубами було зрубано 5200 м. куб., а за перше півріччя 2019 р. ця цифра становить 496 м. куб. Інформація щодо можливих зловживань у лісовій галузі активно пропагують так-звані “псевдо-активісти”. Один із них Микола Кокіш-Мельник щоденно вводить в оману громадськість та безпідставно звинувачує лісівників у недоведених злочинах практично у всіх районах області, крім Рахівського, де є депутатом районної ради. Тому закарпатські лісівники закликають всіх аналізувати тільки перевірену інформацію від офіційних джерел відомства.

 

Щодо так-званої схеми розкрадання деревини у Лазищинському лісництві ДП “Ясінянське ЛМГ” то Закарпатське ОУЛМГ повідомляє: будь-які обшуки у адміністративних приміщеннях держлісгоспу в рамках кримінального провадження не […]