ℹ️Дерева, які нас лікують

2 роки ago admin 0

ℹ️Дерева, які нас лікують.

☝️Дерева можуть легко позбавити від головного, зубного, болі в суглобах. Навіть невеликий фрагмент дерева-донора (гілочка, плашка, шматочок кори) благотворно діє на людський організм, покращує самопочуття.

🌳Осика, наприклад, зніме зубний біль, заспокоїть біль від сильного удару. За старих часів гілочки або осиковий цурку клали під подушку – від пристріту, псування і щоб діти спокійно і міцно спали, щоб їм не снилися страшні сни.

🌳Дуб заряджає бадьорістю, енергією, надає ясність думки, позбавляє від втоми. Він активізує кровообіг і скорочує період одужання хворої людини. Ось чому в старовину хворого укладали на ліжко, зроблену саме з цього дерева.

🌳Сосна – потужний генератор енергії, тому людям, у яких погано працює серце або болить голова, краще утриматися від прогулянки в сосновому лісі. Це дерево лікує нервові розлади, депресивні стани, крім того, позитивно впливає на дихальну систему.

🌳А ось енергія акації корисна всім, особливо жінкам. Це дерево заряджає бадьорістю, дарує легкість і свіжість.

🌳Клени теж вельми доброзичливі до людини. Особливо корисно гуляти по кленової алеї – там дерева утворюють потужне біополе. Клен заспокоює нервову систему, втихомирює лють, гнів, дарує впевненість у собі.

🌳Горобина так само, як і акація, на всіх діє позитивно. Вона – прекрасний лікар. Але, на жаль, її біоенергетичні здатності дещо слабше, ніж у інших дерев. Вважається, що горобина приносить дому щастя. Тому раніше багато саджали ці дерева під вікнами, навколо всього будинку.

🌳Бук покращує кровообіг, знімає стрес, допомагає сконцентруватися.

🌳Каштан лікує ревматичні захворювання, знімає нервову напругу, позбавляє від безсоння.

🌳Тополь володіє подвійними здібностями. Він активно забирає негативну енергію з навколишнього середовища, але в той же час люди, під вікнами яких ростуть тополі, часто страждають головними болями і страждають онкологічними захворюваннями.

🌳Граб надає сил, допомагає сконцентруватися.

🌳Горіх також надає сил, допомагає зосередитися, зміцнює впевненість у собі.

🤗Ходімо у ліс на лікування 🙂

ℹ️Дерева, які нас лікують. ☝️Дерева можуть легко позбавити від головного, зубного, болі в суглобах. Навіть невеликий фрагмент дерева-донора (гілочка, плашка, шматочок кори) благотворно діє на людський […]