На Перечинщині провели спільні протипожежні навчання

2 роки ago admin 0

Щоб зменшити невтішну статистику фахівці ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та посилюють взаємодію з представниками лісових господарств з метою протидії пожежам у лісових масивах.

Нещодавно, спеціальні навчання провели рятувальники Перечинського підрозділу спільно з лісниками ДП «Перечинське лісове господарство».

За тактичним задумом, у спекотний період з невыдомих причин виникло загорання в урочищі Тернини, що у селі Ворочово. Загорання помітив працівник лісового господарства під час обстеження прилеглої території та, не зволікаючи, викликав рятувальників та повідомив керівника лісового господарства. Рятувальники та лісники, що прибувають на місце виникнення пожежі, швидко ліквідовують умовну пожежу.

Загалом від ДСНС у навчаннях брало участь 2 спецавтомобілі та 13 чоловік особового складу.

Рятувальники переконані, що такі тренування – це робота, яка необхідна для того, щоб вдосконалювати свій професіоналізм, а на випадок надзвичайної ситуації всі служби повинні діяти злагоджено й ефективно.

Щоб зменшити невтішну статистику фахівці ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та посилюють взаємодію з представниками лісових господарств з метою протидії пожежам у лісових масивах. […]