Міжнародний дитячий турнір з міні-футболу!

5 років ago admin 0

Світлина від Перечинська міська рада.Протягом двох днів, 25 та 26 травня, в рамках святкування 620-річниці м.Перечин, на футбольному полі Перечинської школи-інтернату І-ІІ ступенів, проходив міжнародний дитячий турнір з міні-футболу серед юнаків.

Участь взяли команди Перечинської ДЮСШ, Зарічівської, Сімерської ЗОШ, Перечинської школи інтернату та команди з міст-побратимів – м. Світаві (Чехія), Спішське Подградьє (Словакія), м.Нодьечед з академії Ф.Пушкаша.

За результатами змагань, перше місце виборола команда Перечинської ДЮСШ-1, друге місце посіла команда з м.Нодьечед, третє зайняли футболісти з м.Світаві, четвертими стали юнаки з с.Зарічово, п’яте – команда з Спішського Подградья, шосте місце – ДЮСШ-2, сьоме – школа-інтернат, восьме – с.Сімер. Призери та переможці змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками.