В районній раді готуються до 31 сесії

2 роки ago admin 0

Сьогодні, 27 травня, в районній раді розпочалася підготовка до проведення засідання чергової сесії. Профільні комісії, а саме: з питань економічного розвитку, з питань охорони здоров’я, а також з питань законності та правопорядку опрацьовували матеріали та проекти рішень, що пропонуються до порядку денного пленарного засідання 31 сесії районної ради. 
Кожна із комісій розглядала свої профільні питання. Так, комісія з питань економічного розвитку, підприємництва, екології, надр та земельних ресурсів, під головуванням Михайла Готри, погодила проекти рішень щодо внесення змін до Районної цільової програми «Власний дім» на 2016 – 2020 роки. 
Медична комісія, головою якої є Наталія Мигалина, розглянула та затвердила зміни до Програми забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення району та за певними категоріями захворювань на 2018-2021 роки та Програми «Турбота» на 2019 рік. 
Комісія з питань законності та правопорядку, під керівництвом Степана Матіца, вивчила та погодила проекти рішень, що стосуються заміщення депутата районної ради, а також внесення змін до Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.
До того ж, кожна із профільних комісій розглянула та рекомендувала заслухати на засіданні сесії звіт голови Ужгородської райдержадміністрації про здійснення повноважень, делегованих районною радою за 2018 рік. та затвердити план роботи, за яким районна рада працюватиме у другому півріччі цього року. 
Усі зауваження, пропозиції та доповнення, висловлені членами депутатських комісій, будуть узагальнені та враховані.
У засіданні комісій прийняли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко, перший заступник голови Ужгородської РДА Віталій Семаль, керівник апарату Ужгроодської РДА Руслана Боднарюк та інші.