ЕС спільно з ПРООН розпочинають новий проект (продовження)

2 роки ago admin 0 

   11 квітня 2019 року у сесійній залі Воловецької селищної ради відбулася презентація нового спільного проекту ЄС/ ПРООН.

   Як повідомлялося раніше, в Закрпатській області розпочався проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Представникам ініціативних груп по створенню ОСББ в багатоквартирних будинках смт Воловець програму презентувала координатор проекту ПРООН в Закарпатській області Павлович Любов Михайлівна. На зібранні були присутні представники від 15-ти найбільших багатоквартирних будинків селища та керівництво селищної ради на чолі з селищним головою Попелич М.А. Довідка: всього в селищі налічується 32 багатоквартирних будинки.

   Тема презентованої програми зацікавила присутніх і викликала жваве обговорення та багато запитань. Координатор запевнила присутніх в своєму повторному візиті для більш детальних розяснень, у разі потреби, а також залишила необхідні для подальших роздумів матеріали або посилання на них.

   На короткій підсумковій нараді у селищного голови, за присутності координатора проекту, було вирішено започаткувати на сайті селищної ради інформування громади щодо порядку створення ОСББ. А також вивчити процедуру зняття багатоквартирних будинків з балансу, у відповідності до чинного законодавства.

   Селищна рада висловлює щиру вдячність координатору проекту та всім присутнім за небайдужість до потреб громади і сподівається на активність мешканців на шляху до створення ОСББ.