У лісівників Березнянщини розпочалася посівна кампанія

2 роки ago admin 0

Працівники Великоберезнянського лісового розсадника розпочали посівні роботи і надалі проводитимуть належний догляд за сіянцями. Щороку лісівники краю заготовляють лісове насіння аби навесні  та восени посіяти та висадити тисячі гектарів нових лісів. Адже відтворення лісів — одна з основних напрямів лісогосподарства на Закарпатті.

Наразі по всій області триває акція з лісовідновлення. Так у Лютянському лісництві Великоберезнянського лісгоспу  теж продовжується весняна кампанія. Працівники підрозділу взялися за посіви лісового насіння у розсадниках. У  кварталі 11/35 висіяли ялицю білу на площі 0,06 га та явора на площі 0,02 га.

Треба зауважити, що ця робота вимагає не меншого старання, аніж засівання сільгопкультур. Лісівники подбали   про належну підготовку ґрунту, адже це допоможе  майбутнім сіянцям рости міцними і здоровими. Безперечно догляд за рослинами — це кропітка робота. Люди, що займаються лісовідновленням та лісорозведення кажуть, що основне це любити свою роботу. Чоловіки ставляться до розведення рослин як до дітей — усю увагу та піклування приділяють їм цілодобово.

Надалі працівники лісництва доглядатимуть за посівами, прополюючи від бур’янів та розпушуючи грунт, турбуючись про достатню кількість вологи та добрив.

Працівники Великоберезнянського лісового розсадника розпочали посівні роботи і надалі проводитимуть належний догляд за сіянцями. Щороку лісівники краю заготовляють лісове насіння аби навесні  та восени посіяти та […]