Міжгірські лісівники обновили герб України

2 роки ago admin 0

Все виразніше вимальовуються зелені контури незвичного герба нашої держави в ур. Завирища, що на околиці села Вучкове: шість років тому силами місцевого лісництва тут на площі завбільшки гектара були висаджені сосна звичайна та кримська у вигляді головного символу України – тризуба.

Щорічно лісовою охороною проводиться дбайливий догляд за насадженнями. Як і минулого тижня тут на крутосхилій “зеленій ниві” кипіла напружена робота. Зокрема, проводилися обжинки чагарникових заростей, ліквідовувалися наслідки самосіву верб, берези та інших небажаних порід. Водночас довелося в деяких місцях і доповнювати свіжим посадковим матеріалом – соснами.

Трудилися пліч–пліч з лісовою охороною Вучківського лісництва, серед яких особливо виділялися наполегливістю лісничий Андрій Романишин та його помічник Олег Юрик, бухгалтер Марія Росоха, також працівники відділу лісового господарства ДП “Міжгірське ЛГ”(дир. Іван Барна) Сергій та Іван Яреми, Євген Микулін, Іван Попович, Назарій Романишин та ін. Головний лісничий держлісгоспівців, заслужений лісівник України Петро Бойко відзначив як професійну звитягу кожного, так і їхній патріотичний дух. Він, до речі, яскраво засвідчується ще одним красномовним фактом: і біля входу контори лісництва милує зір вічнозелений силует тризуба, щоправда, мініатюрнішого масштабу, із самшиту.

На знімку: самшитовий герб України біля адмінбудинку Вучківського лісництва.

Все виразніше вимальовуються зелені контури незвичного герба нашої держави в ур. Завирища, що на околиці села Вучкове: шість років тому силами місцевого лісництва тут на площі […]