Роботи, виконані протягом вихідних днів (30-31 березня)

5 років ago admin 0

Вночі, 30 березня, невідомі викрали частину кабелю живлення чотирьох свердловин водозабору “Минай”. Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» звернулася до правоохоронних органів. Разом з тим просимо мешканців, які можуть мати якусь інформацію про цей випадок, повідомити до поліції за номером 102.

В зв’язку з цим, в суботу відчувались перебої водопостачання на лівобережній та, частково, правобережній частині міста і в оточуючих населених пунктах, які отримують воду з Минайського водозабору.

Зважаючи на це, основні сили ремонтних бригад були задіяні у відновлювальних роботах на водозаборі “Минай”.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за наступними адресами:

  • вул. Крилова, 12;
  • вул. Тімірязєва, 77;
  • вул. Бродлаковича, 1.

Як завжди, висловлюємо подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж. Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям.

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування нашого підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгород» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.


Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»