Інструктивну нараду з секретарями та головами виборчих комісій Іршавського та Рахівського районів провели рятувальники

5 років ago admin 0

Співробітники  Управління ДСНС України у Закарпатській області продовжують проводити комплекс заходів щодо попередження пожеж та надзвичайних ситуацій під час підготовки та проведення виборів Президента України

Сьогодні, 28 березня, керівний склад пожежно-рятувальних підрозділів Іршавського та Рахівського районів провели інструктивні наради з секретарями та головами дільничних виборчих комісій.

Рятувальники довели усім присутнім правила пожежної безпеки під час підготовки та проведення виборів, вказали на виконання необхідних заходів щодо забезпечення та дотримання протипожежних вимог, нагадали порядок використання первинних засобів пожежогасіння та дії  на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Окремо виступаючі наголошуваи на приведенні у належний стан евакуаційних виходів, оскільки вони відіграють першочергове значення при проведенні рятувальних заходів у разі виникнення непередбачуваних подій.

Також співробітники Служби порятунку розповсюдили серед присутніх пам’ятки з питань пожежної та техногенної безпеки на виборчій дільниці.

Вибои 2.jpgВибори 3.jpg

                                                                             Вибори 1.jpg

У ДСНС України у Закарпатській області