Виноградівські вогнеборці ліквідували пожежу в гаражі

5 років ago admin 0

Сьогодні, 27 березня, о 10:28 до Служби порятунку Закарпаття повідомили про пожежу в гаражі приватного дворогосподарства, що на вул. Мала Польова у м. Виноградів.

Густий дим над дахом споруди помітив пильний сусід. Позаяк господарів не було вдома, чоловік відразу зателефонував на “101”.

За дві хвилини після отримання повідомлення, на місці події вже працювали бійці місцевої 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, усього 6 рятувальників та дві одиниці техніки.

З’ясувалося, що всередині гаража загорілися речі домашнього вжитку, а далі полум’я поступово почало перекидатися на покрівлю споруди. Але вправність та злагодженість рятувальників не дозволила вогню знищити гаражне приміщення: о 10:34 пожежа була локалізована, а о 10:43 її повністю ліквідували.

Правда, пожежею було знищено перекриття та бітумне покриття споруди на площі 30 кв. м, а також частину наявного там домашнього краму.

На пожежі ніхто не постраждав.

Збитки та причина загорання встановлюються компетентними службами. Серед ймовірних розглядається й коротке замкнення електромережі.

 

Гараж 1.jpg  IMG-53f55c6101047d795cc05434a69a18ad-V.jpg

гараж 3.jpg  гараж 4.jpg

 У ДСНС України у Закарпатській області