Відігравши виставу до "шевченківських днів", в обласному муздрамтеатрі в Ужгороді готуються до фесту "Під цвітом сакури"

3 місяці ago admin 0

Долучився до відзначення 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка і Закарпатський академічний обласний український музично-драматичий театр імені братів Шерегіїв.

 

У неділю, 10 березня, шерегіївці показали виставу «Мати-наймичка» за однойменним твором Кобзаря у постановці народного артиста України Анатолія Філіппова.

15-16 березня о 19.00 закарпатці в рамках обмінних гастролів зіграють трагікомедію «Круті віражі» на сцені київського театру «Колесо» у постановці заслуженого артиста України Михайла Фіщенка. Слід відзначити, що виступи у столиці стають для Закарпатського муздрамтеатру дедалі регулярнішими. 

А в квітні найбільший театр Закарпаття вже втретє запрошує на фестиваль камерної сцени «Під цвітом сакури». До Ужгорода вже згодилися приїхати Київський академічний Молодий театр, Львівський Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Волинський академічний музично-драматичний театр імені Т.Шевченка, Івано-Франківський академічний обласний театр імені Івана Франка, який днями отримав звання національного, київський академічний театр «Колесо».

 

 

 

 

Олександр Гаврош
завідувач літературно-драматичною частиною
Закарпатського академічного обласного українського
музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

 

 

 

  Подiбнi новини

  Назустріч Різдву в обласній філармонії готують низку святкових концертів

  admin 6 місяців ago
  Ну от і вступили ми в пору зимових свят. Адже починаючи з 4 грудня (Введення у храм Пресвятої Богородиці) ледь не кожен другий день у нашому народному календарі святковий.... Читати далi

  Офіційно

  admin 1 рік ago
  Публічна інформація – 2016р. Публічна інформація – 2017р. Публічна інформація – 2018р. Читати далi

  Майже 700 учнів мистецьких шкіл краю демонстрували хорову майстерність в Ужгороді

  admin 1 рік ago
  Напередодні в залі Закарпатської обласної філармонії проходив обласний конкурс хорового мистецтва (вокальні ансамблі та хорові колективи) мистецьких шкіл області. Конкурс проводиться з метою створення умов для формування професійних засад... Читати далi

  В Києві назустріч Дню незалежності України проходитимуть "Мистецькі жнива – 2018"

  admin 11 місяців ago
  З 10 по 24 серпня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва “Український дім” відбудеться Всеукраїнський експо-проект “Мистецькі жнива – 2018”. Метою заходу є збереження культурного надбання України, відродження... Читати далi