Закарпатські гірські рятувальники взяли участь у змаганнях, які проходили у Чернівецькій області

5 років ago admin 0

22-24 лютого на базі гірськолижного туристичного комплексу, що в с. Мигово Вижницького району проходили змагання з відкритої першості Чернівецької області з катання на гірських лижах та гірськолижних рятувальних робіт. Лижники, рятувальники та інструктори гірськолижних комплексів наочно могли продемонструвати свої здібності.

У змаганнях взяли участь 10 команд серед яких, приїхали поборотись за спортивні трофеї, і гірські рятувальники Закарпатської області. П’ятеро професіоналів, за плечима яких вже не один десяток врятованих життів любителів гірського екстриму, демонстрували свою вправність у слаломі-гіганті та рятувальних роботах на гірськолижній трасі, які проходять у форматі Alpine Masters, без розділення учасників на аматорів та ветеранів. Але змагаються учасники по різних вікових групах.

Справді видовищною стала дисципліна «Рятувальні роботи», де, на спеціальній трасі потрібно було надати відповідну допомогу умовному потерпілому та за допомогою  ак’ї транспортувати його у безпечне місце. Завдання треба було виконувати не лише вправно, а й максимально швидко. І тут закарпатські спортсмени показали досить гарні результати та посіли друге місце. Також, спортивна фортуна сприяла закарпатським рятувальникам й у дисципліні «Слалом-гігант» тут вони вибороли золото у загальнокомандних заїздах.

Усі залишилися задоволені, адже, окрім втіхи від катання, учасники змагань отримали дипломи та призи від спонсорів.