Тридцяту сесію провели у районній раді

3 місяці ago admin 0

Сьогодні, 1 березня, під головуванням голови районної ради Руслана Чорнака відбулося пленарне засідання тридцятої сесії районної ради. Передувало сесії засідання Президії та бюджетної комісії, на яких депутати погодили остаточний порядок денний. 
В роботі пленарного засідання, окрім 28 депутатів районної ради,взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та інші. 
Перед початком роботи сесії депутати вшанували пам’ять загиблих під час проведення операції об’єднаних сил на Сході України. 
Також, Руслан Чорнак відзначив Подякою районної ради юного спортсмена, вихованця Ужгородської районної ДЮСШ Лева Смагіна з високою перемогою – здобуттям титула чемпіона України з дзюдо у віковій категорії до 23 років.
Відтак, перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії. Таких на сьогоднішньому засіданні було 19. 
Найпершим депутати розглянули та затвердили звіт голови районної ради про роботу ради за 2018 рік. Далі, одне за одним, приймали наступні рішення. 
Так, прийняли районні обранці Програму соціально-економічного і культурного розвитку Ужгородського району на 2019-2020 роки у новій редакції, Програму покращення рівня обслуговування військовозобов’язаних і призовників Ужгородським об’єднаним міським військовим комісаріатом на 2019 рік, Програму матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, які формуються в районі територіальної оборони та штабу територіальної оборони району №1 (Ужгородський район) зони територіальної оборони №4 (Закарпатська область) на 2019-2020 роки. 
Крім того, внесли зміни до Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки, районної Програми розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років. 
До того ж, депутати районної ради затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Велика Добронь, затвердили Порядок складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради та фінансовий план установи на 2019 рік.
Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, а також про зміни до затвердженого на 2019 рік бюджету поінформувала начальник фінансового управління Ольга Ящищак. Після чого, депутати прийняли рішення з даних питань. 
Насамкінець, районні обранці прийняли звернення до Закарпатської ОДА стосовно виділення коштів на ремонт обласних автомобільних доріг, що знаходяться на території району.
22 голосами підтримано рішення про припинення повноважень депутата районної ради Ветровської Мелінди Вінцевни. 
В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями, чим вкотре продемонстували конструктивну та злагоджену роботу.