РОБОТИ ЗАКАРПАТСЬКИХ МИТЦІВ В СЕЛИЩНІЙ РАДІ

5 років ago admin 0 

   28 січня 2019 року в приміщеннях Воловецької селищної ради зайняли своє місце картини Закарпатських митців.

  Як повідомлялося на сторінках даного сайту, у квітні минулого року, за ініціативи селищного голови Михайла Попелича, Воловець приймав митців Об"єднання професійних художників Закарпаття, які влаштували кількаденний пленер, намагаючись відобразити в своїх роботах весняну красу наших гір.

   По завершенні "польової" частини свого перебування, автори влаштували виставку щойно створених полотен в холі районного будинку крультури. найпискіпливішими з яких були діти, котрі відразу визначили свої улюблені пейзажі і навіть фотографували їх. На жаль, знімки не можуть передати всієї краси живих полотен.

   В рамках пленеру було виділено день, коли юні вихованці Воловецької школи мистецтв спільно з досвідченими митцями пробували свої сили в пенредачі пейзажу на полотні, отримували від них фахові поради, заохочення, підказки. Майстер клас надихнів діток на подальшу творчість. Все таки не кожен день випадає нагода стояти за мольбертом поряд із заслуженим художником України, членом Національної спілки народних майстрів України, головою Об"єднання професійних художників Закарпаття Василем Брензовичем, членом Об'єднання професійних художників Закарпаття і Товариства угорських художників Закарпаття Робертом Товтом, членом національної спілки архітекторів і молодими закарпатськими митцями.

   У травні того ж року вже закарпатські випускники Київської художньої академії, надихнуті своїми досвідченими колегами, також влаштувпали пленер на території нашого Воловця, зосередивши увагу на самому селищі.

   На завершення кожен учасник обох пленерів припідніс в дарунок громаді одну із своїх робіт. Тепер відвідувачі селищної ради можуть милуватися цими пейзажами в приміщеннях адмінбудівлі.

   Селищна рада щиро вдячна авторам і сподівається на продовження співпраці.