Фахівці Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальний рейд на Воловеччині та Міжгірщині

3 роки ago admin 0

Як анонсувалося раніше, посадовці відділу  з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Закарпатській області продовжують відвідувати гірськолижні курорти краю з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед власників та працівників тамтешніх торговельних закладів і закладів відпочинку.

Так, днями головні державні інспектори Маріанна Гукс, Артур Сумара, Іван Лопіт та Володимир Севч побували у селі Пилипець на Міжгірщині та у Воловці.  У цю пору тут особливо людно. Тож готелі, ресторани, кафе, їдальні і крамниці, а також канатна дорога та крісельний підйомник працюють, можна сказати, на повну потужність.

– Нам вдалося відвідали близько чотирнадцяти  таких об’єктів і поспілкуватися з адміністрацією та обслуговуючим персоналом цих закладів,– розповідає головний державний інспектор Маріанна Гукс. – Люди працюють в основному офіційно на підставі трудових договорів. Щоправда, у пункті прокату лижного спорядження та в одному з кафе працівники здійснювали діяльність без державної реєстрації.

У ході проведення профілактичного заходу головні державні інспектори Управління Держпраці  насамперед звертали увагу на три важливі питання: дотримання законодавства про працю в частині належного оформлення найманої праці; дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та строків виплати заробітної плати.