Ужгородським дітям, які потребують особливої соціальної уваги, до свят подарували театралізовану казку та солодкі подарунки
6 років ago admin 0
![DSC_0877](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0877-640x427.jpg)
Театралізовану казку «Новорічний переполох» сьогодні представили в Ужгороді вихованці Закарпатського обласного палацу для дітей та юнацтва (ПАДІЮНу).
Це – подарунок маленьким глядачам міста із родин, які потребують особливої соціальної уваги та допомоги. Заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак традиційно передав діткам і пакунки із солодощами, закуплені за кошти міського бюджету.
Загалом їх отримали понад 800 дітей, зокрема діти з інвалідністю, діти, потерпілі від аварії на ЧАЕС, діти загиблих учасників АТО, членів спілки учасників бойових в АТО м. Ужгород «Об’єднані війною». Також подарунки вручили ужгородським дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають у сім’ях опікунів, піклувальників, у прийомних сім’ях, дітям із малозабезпечених ромських сімей.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0925-1-567x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0922-647x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0914-608x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0913-643x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0911-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0902-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0870-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0892-581x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0893-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0897-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0865-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0857-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0844-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0839-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0837-652x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0831-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0826-605x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0820-608x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0816-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0806-2-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0805-617x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0802-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0790-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0791-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0793-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0795-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0797-545x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0800-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0789-1-615x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0783-1-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0777-505x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0772-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0760-525x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0758-570x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0751-642x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0877-630x420.jpg)