Танцювальні колективи Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №19 здобули кілька перемог

6 років ago admin 0

Нещодавно, 24 листопада, танцювальний колектив «Flash dance» Ужгородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. №19  взяв участь у конкурсі сучасної та естрадної хореографії в Івано-Франківську. Під час виступу команда продемонструвала оригінальні номери у різних номінаціях та вікових категоріях. Зокрема, ужгородські танцівники вибороли 1 місце у номінації «Сучасний танець» – за контемпорарі «Пробудження» та 2 місце у номінації «Естрадний танець» – за постановку «За Україну». Також очільницю колективу Людмилу Кряжеву нагородили Кубком хореографа Західного регіону України з сучасної та естрадної хореографії.

Варто зазначити, що Людмила Олександрівна очолює і гурток чирлідингу, який діє в цьому навчальному закладі з початку 2018-2019 навчального року. Під час занять учасники гуртка вивчають нові танцювальні рухи, поєднують їх з елементами акробатики.

     На початку жовтня «Flash girls» взяли участь у фестивалі «JuniorZ» – проекті спортивного руху Олександра Педана. Наступним кроком стала участь команди у змаганнях Всеукраїнської ліги шкільних груп підтримки, яка відбулася 20 жовтня  в палаці спорту «Галичина» у Львові. До слова, «Flash girls» протягом трьох місяців підтримують баскетбольну  команду БК Ужгород УжНУ-ЗОДЮСШ під час ігор з іншими командами. А днями, 7 грудня, «Flash girls» взяли участь у змаганнях Всеукраїнської шкільної ліги чирлідингу в Києві, звідки привезли кубок і значний досвід боротьби з професійними чирлідерами.

1 of 7