На автодорогах поблизу Ужгорода та Берегова проходили спільні рейдові відпрацювання

2 роки ago admin 0

Посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області спільно з представниками Укртрансбезпеки,  ГУ ДФС та Нацполіції продовжують практику проведення рейдових відпрацювань на дорогах краю, метою яких є перевірка додержання законодавства про працю при оформленні трудових відносин у галузі пасажирських та вантажних перевезень.

Днями  такі відпрацювання проходили на автотрасі Мукачево-Берегово, при в’їзді в Берегово, а сьогодні – на виїзній дорозі неподалік Ужгорода. Від Управління Держпраці у них взяли участь головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Володимир Севч, Маріанна Гукс та Артур Сумара.

Учасники відпрацювання на Берегівщині перевірили  десять транспортних засобів, водії яких надають послуги  у сфері пасажирських перевезень і є фізичними особами-підприємцями, а також  чотири транспортні засоби, водії яких є найманими працівниками  Виноградівського та Берегівського АТП.  

Того ж дня, за ініціативою керівництва Берегівської міської ради, була проведена нарада, на якій підбили підсумки рейдового відпрацювання та обговорили питання подальшого виявлення та документування осіб, які займаються в районі нелегальною підприємницькою діяльністю у сфері пасажирських перевезень.

А в Ужгороді з одинадцяти перевірених водіїв, вісім представили документи про здійснення підприємницької діяльності, двоє виявилися найманими працівниками у перевізника-приватника, лише один водій не мав при собі ні ліцензії на підприємницьку діяльність, ні інших документів про його працевлаштування.