Щодо оприлюдненої у мережі Фейсбук інформації про будівництво на вул.Перемоги в Ужгороді

6 років ago admin 0

Будівництво торгово-офісних приміщень (завершення будівництва) на вул.Перемоги, 6а в Ужгороді виконується на підставі розробленого та погодженого головним архітектором міста проекту ще 13 листопада 2008 року.

Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки видані управлінням містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради № 52/2014 28 лютого 2014 року.

Будівництво проводиться на підставі декларації про початок виконання будівельних робіт – від 20 березня 2014 року ЗК 083140790163. Крім того, у зв’язку із зміною техніко-економічних показників забудовник отримав містобудівні умови та обмеження 15 липня 2015 року.

Поверховість будинку передбачена на 5 поверхів. Забудовником розроблена проектна документація, яка отримала позитивний експертний висновок. Проектна документація затверджена таким чином, що на вказаному об’єкті будуються чотири повноцінні поверхи, на п’ятому поверсі запроектовані приміщення технічного призначення для обслуговування ліфта, дахова котельня та приміщення для виходу на покрівлю та її обслуговування. Приміщення п’ятого поверху займають приблизно половину покрівлі та розташовані таким чином, що вони заглиблені від вулиці Перемоги.

Працівники управління ДАБК проводили позапланову перевірку, у ході якої виявили незначні відхилення від затвердженої проектної документації. За неналежне ведення авторського нагляду особу, яка відповідає за такий нагляд, було притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Інформація надана управліннями державного архітектурно-будівельного контролю і містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

1 of 6