Про небезпечну, але героїчну професію пожежного-рятувальника, розповідали дітям надзвичайники Закарпаття

6 років ago admin 0

Сьогодні, 28 листопада, школярі Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 завітали на екскурсію до 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники розповіли старшокласникам про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж на території міста та причини їх виникнення. Також, звернули увагу на дотриманні правил безпечної поведінки вдома під час користування електричними та газовими приладами. Крім того, окрема увага була приділена правильним діям при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Присутнім продемонстрували як працює спеціальне пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні в ужгородських вогнеборців, розповіли про його застосування під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Під час екскурсії кожен мав можливість приміряти і бойовий одяг, і відчути себе справжнім рятувальником за кермом пожежного автомобіля. Особливі ж емоції викликала можливість загасити умовне загорання шляхом подачі води в осередок горіння.

Цього ж дня, професію рятувальника пропагували й берегівські рятувальники. Про неї розповідали випускникам місцевої школи І-ІІІ ступенів та української гімназії. Фахівці ДСНС розповіли присутнім про вищі навчальні заклади ДСНС, у котрих завжди відкриті двері для майбутніх рятувальників.

Під час зустрічі вогнеборці акцентували увагу на перевагах служби цивільного захисту, розповіли про тонкощі рятувальної справи та довели інформацію про умови вступу до вишів.

Школярі в свою чергу, під час спілкування проявляли великий інтерес до професії, задавали безліч питань, на які отримували вичерпні відповіді. Є сподівання, що в майбутньому лави вогнеборців поповняться чималою кількістю охочих. Адже кожен зі старшокласників зараз стоїть перед вибором своєї майбутньої професії, і хто знає, можливо хтось із юнаків чи дівчат виявить бажання пов’язати своє майбутнє із благородною справою – рятувати життя.

Изображение 018.jpg   Изображение 012.jpg

Изображение 024.jpg   Изображение 022.jpg

46831509_201384800782191_5703019298327363584_n.jpg

У ДСНС України у Закарпатській області