Аква-уїк-енд: лісові ґазди Мукачівщини облаштовують місце відпочинку

6 років ago admin 0
Чистий доглянутий ліс, рибник і повна безтурботність. Ідеальний уїк-енд, чи не так? Але організувати його можна не тільки на закордонних курортах: закарпатські місця рекреації теж підійдуть для відпочинку.
 
Виникає питання: Де такі місцини? Як туди дістатися? Приємними враженнями та геолокацією з радістю поділяться лісівники. Адже одним із пріоритетних напрямків їхньої роботи є розвиток туризму на теренах краю. До прикладу, головний лісничий Мукачівського держлісгоспу Василь Русин розповідає:
 
«Рекреаційні пункти ми стараємось будувати роками. На території Мукачівського держлісгоспу для відпочинку для населення та туристів є три великих рекреаційних пункти: по трасі – Мукачево-Берегово розміщені два пункти при дорозі. На їх території є місця для паркування, мангали, гойдалки, бесідки, туалети та баки для сміття. Третій рекреаційний знаходиться на трасі Київ-Чоп. Окрім того, наразі облаштовуємо новеньку місцину для відпочинку в лісі біля Кленовецького лісництва. Це буде ексклюзивний пункт біля водойми, аква-уїкенд, де передбачений відпочинок для населення, рибник та водозабір для гасіння пожеж. Плануємо запустити його наступного року».
 
У свою чергу господарник Кленовецького лісництва Василь Бідзіля зазначив:
 
«Наразі ми вже розпочали роботи з облаштування місця для відпочинку біля дороги між селами Кленовець та Верхня Визниця. Раніше там було болотисте, проблемне місце, на якому навесні поточного року пройшов вітровал, а місцеві жителі викидали сміття. Працівники державної лісової охорони гнилі дерева породи бук і граб забрали, місце розчистили і вирішили встановити місце для подорожуючих. У результаті з’явився майданчик площею 0,2 га. Оскільки місце має запас води, то вирішили разом із директором зробити рибник та водозабір. Відтак уже проведені земельні роботи, зроблений водозабір, встановлені кордонні стовпчики, інформаційні аншлаги на природоохоронну тематику. Навесні продовжимо роботи та встановимо бесідки, мангали та сміттєві баки. Надіюсь, що цей пункт стане улюбленим місцем для жителів окружних сіл та подорожуючих. Тут можна поєднати приємне з корисним: влаштувати тренування на відкритому повітрі, прогулятися лісом, а потім пообідати на свіжому повітрі».

Чистий доглянутий ліс, рибник і повна безтурботність. Ідеальний уїк-енд, чи не так? Але організувати його можна не тільки на закордонних курортах: закарпатські місця рекреації теж підійдуть […]