Село Невицьке – приклад для наслідування

6 років ago admin 0

Днями голова районної ради Руслан Чорнак навідався у село Невицьке. Під час робочого візиту голова ради оглянув хід проведенняробіт по зведенню спортивного комплексу в селі, який будується вже більше 4 років. Загальна вартість об’єкту складає близько 7 мільйонів гривень. Для зведення цього комплексу із районного бюджету виділено понад мільйон гривень. Слід зазначити, що на стадіоні збудували сучасну сцену та свердловину для забезпечення технічного поливу.Крім того, тут має бути роздягальня, сучасний фітнес – зал, тощо.Наразі роботи тимчасово призупинені, оскільки не вистачає коштів. Однак сільський голова на цьому не зупиняється, а намагається залучати кошти із усіх джерел, аби якнайшвидше вирішити питання. На цьому стадіоні свої вміння та навички демонструють любителі та умільці гри у футбол.

Найактуальнішим для сільської ради є не лише добудова спортивного комплексу на стадіоні, а й відновлення та добудова водопроводів, систем водопостачання і каналізування. Районна рада не залишилася осторонь цих питань. На реалізацію цього проекту з районного бюджету також виділили кошти – понад півмільйона гривень на самі роботи та 200 тисяч на виготовлення проектно-кошторисної документації. Завдяки будівництву нової системи водопостачання мешканці села будуть забезпечені якісною питною водою і стабільним водопостачанням. Наразі до новозбудованої системи підключили місцевий дошкільний навчальний заклад, у якому дотепер не було води, та сільську раду.

Відрадно, що Невицька сільська рада активну участь приймає у грантових проектах та тісно співпрацює із зарубіжним країнами. Тож, до реалізації проекту по будівництву водопостачання в селі долучилися і побратими Невицького та Ужгородської районної ради із краю Констанц (Німеччина), які також виділили на це понад 1,5 мільйона гривень.

Після обстеження будівництва найважливіших для села об’єктів, очільник районної ради відвідав ряд об’єктів соціальної сфери – дитячий садочок, амбулаторію та клуб.

Не можливо не відмітити активну роботу сільського голови Михайла Лаби. Завдяки його наполегливості та завзятості село має чим пишатися. Багато питань він намагаються вирішувати самотужки: співпраця із зарубіжними країнами, участь у грантових проектах дає можливість реалізувати бажані проекти. Проте як би там не було, районна влада завжди готова піти на зустріч і допомагатиме втілити заплановані проекти в реальність.