В області проводяться рейдові перевірки на дорогах

6 років ago admin 0

На виконання відповідного розпорядження голови Закарпатської ОДА та у рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в області тривають рейдові перевірки. У зв’язку з цим створені спільні робочі (мобільні) групи, до  складу яких входять представники Управлінь Держпраці та Укртрансбезпеки у Закарпатській областіДепартаменту інфраструктури, розвитку Закарпатської облдержадміністрації,   Патрульної поліції.

Такі заходи мають на меті забезпечити не лише безаварійні перевезення автомобільним транспортом, подбати про безпеку пасажирів і вантажів, запобігти виникненню дорожнього травматизму, а й посилити контроль за додержанням автомобільними перевізниками вимог законодавства про працю та законодавства про автомобільний транспорт.

Нещодавно таке відпрацювання на автодорозі Київ-Чоп біля стаціонарного поліцейського поста (на околиці Мукачева), а сьогодні – неподалік обласного центру. Учасники рейду звертали увагу на справність транспортних засобів, наявність усіх необхідних документів, а фахівці Управління Держпраці наголошували на необхідності офіційного оформлення трудових стосунків водіїв з їхніми роботодавцями.