РОЗПОЧАТО СПОРУДЖЕННЯ ПІДПІРНОЇ СТІНКИ

2 тижні ago admin 0 

   В кінці жовтня 2018 року розпочато будівництво габіонної стінки для укріплення схилу на місці зсуву по вулиці Лісорубів.

   Як повідомлялося раніше, есподіваний зсув схилу стався під час дощового періоду ще в _______ . В той час негайно було виконано роботи по консервації зсуву, призупинці його збільшення і розширенню самої вулиці і для безперешкодного руху приватного транспорту мешканців вулиці.

   На даний час роботи завершено. Нову трубу підєднано до центральної мережі, всі бажаючі підєднали до неї свої будинкові мережі. Система проходить випробовування на герметичність з"єднань. Крім колишніх абонентів, комунальне підприємство набуло нових, які раніше не користувалися послугами централізованого водопостачання.

   Ремонт реалізовано завдяки спільним зусиллям селищної ради, комунального підприємства, депутата дільниці і мешканців вулиці. Так мешканці власним коштом закупили надійні сучасні платикові труби і всі необхідні комплектуючі, а комунальники, за підтримки селищної ради, виконали всі необхідні роботи.