Аби припинити пожежі, рятувальники посилено профілактують їх серед населення

3 тижні ago admin 0

24-25 жовтня просвітницько-профілактичні заходи відбулися у Берегівському, Тячівському та Свалявському районах Закарпаття.

Так, 25 жовтня, берегівські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Дийда. Окрім подворового обходу, бійці ДСНС навідалися й до найменших мешканців населеного пункту –  учнів загальноосвітньої школи. Під час зустрічі особлива увага акцентувалася на  проблемі дитячих пустощів з вогнем. Також рятувальники детально розповіли про основні правила пожежної безпеки у побуті. А для кращого засвоєння почутої інформації, дітям роздали кольорові листівки з правилами безпеки, яких необхідно дотримуватись.

А напередодні, 24 жовтня, фахівці Свалявського підрозділу провели  зустріч із трудовим колективом ТОВ «Євростиль Стандарт». Тут фахівці ДСНС розповіли про те, як користуватись вогнегасником та  правила поведінки у разі виникнення пожежі на підприємстві.

Цього ж дня тячівські вогнеборці взяли участь у проведенні «Ярмарку професій», який проходив на території Дубівського машинобудівного технікуму. Спілкуючись із учнівською молоддю, рятувальники нагадали присутнім про важливість дотримання заходів безпеки життєдіяльності, зокрема йшлося про  першочергові дії у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних подій. Крім того, рятувальники провели профорієнтаційну роботу з учнями щодо вступу до навчальних закладів системи ДСНС України.

2.jpg 3-V.jpg

 

 

4.jpg 5.jpg

 

6.jpg 7.jpg

 

У ДСНС України у Закарпатській області