Результатом перевірки Ужгородської швейної фабрики стало виявлення близько 30 порушень

2 роки ago admin 0

Питання дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки вивчали під час недавньої перевірки ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» галузеві інспектори Управління Держпраці у Закарпатській  області Іван Ковач, Ігор Кос, Розалія Федоришин та Людвіг Андращук. Треба сказати, що це одне з найдавніших  підприємств  обласного  центру, де на сьогодні  працює близько 240 осіб, тож тут створена служба охорони праці.

Однак, як показала перевірка, вказана служба, що повинна забезпечувати функціонування цілісної системи управління охороною праці, не належно виконує поставлені перед нею завдання  Тому мають місце певні недоліки. Зокрема, посадовці Управління Держпраці виявили низку суттєвих порушень вимог нормативно-правових актів з ОП та промбезпеки. Серед головних: відсутність дозволу на експлуатацію устаткування легкої промисловості; працівники розкрійних машин не використовують кольчужні рукавиці; особа, відповідальна за справний стан та безпечну експлуатацію обладнання під тиском, не пройшла відповідне навчання; не проведено експертне обстеження ліфту після закінчення граничного строку його експлуатації; а відповідальна за організацію експлуатацію цього ліфта особа не пройшла відповідне навчання; підприємство не отримало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки; також допущено роботу газифікованої котельні при непрацюючому сигналізаторі газування.

Водночас за підсумками перевірки суб’єкт господарювання зобов’язано негайно зупинити роботу вантажного ліфта, складено протокол про адміністративне правопорушення та підготовлено матеріали на розгляд постанови про накладення штрафу.