Музичне вітання Ужгороду – від словацького фольклорного колективу
6 років ago admin 0
![IMG_7278](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7278-640x946.jpg)
Музичним вітанням долучився до вітань Ужгороду сьогодні і чоловічий фольклорний колектив «Гнойняне» зі словацького міста Міхаловце. На площі Театральній сьогодні в обід виступ хору зібрав ужгородців та гостей міста.
Фольклорний колектив під керівництвом Йозефа Жобрака виконав численні словацькі народні пісні, багато з яких відомі й жителям нашого міста, тож вони щиро підхоплювали й підспівували.
1 of 10
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7256-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7260-618x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7261-576x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7262-280x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7266-280x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7267-630x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7268-611x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7269-559x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7276-618x420.jpg)
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG_7278-284x420.jpg)