Наказ військового комісара Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату “Про призов громадян України на строкову військову службу”

6 місяців ago admin 0

 

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

військового комісара

Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату

12.09.2018 р.                                     м. Ужгород                                          № 136

 

Про призов громадян України

на  строкову військову службу

 

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 10 вересня 2018 року № 274/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” з 01 жовтня 2018 року по 31 грудня 2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю військового комісаріату для проходження медичного огляду підлягають усі громадяни України чоловічої статі 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991 – 1999 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  3. Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  4. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, буд. 22/2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в військовий комісаріат не пізніше 10 жовтня 2018 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.
  5. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Ужгорода, м. Чоп та Ужгородського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
  6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок i військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування i форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.
  7. Громадяни, які ухиляються від призову i не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

 

 

 

Військовий комісар Ужгородського

об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                           С. ЗУБАЧ