На ведення мисливського господарства закарпатські лісівники витратили 2785,0 тис.грн

6 років ago admin 0
Ще з найдавніших епох дійшли до нас наскельні зображення того, як люди полювали на різноманітних тварин у пошуках їжі та тепла. Колись, ця справа була єдиним порятунком для виживання. Сьогодні ж, частіше всього люди переслідують інші цілі.
 
Мисливське господарство успішно працює і на державних підприємствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. У його активі налічується понад 15 тисяч і кількість щороку поповнюється. А отже, популярність мисливства аж ніяк не знижується. Авжеж, який чоловік не полюбляє вибратися з друзями на полювання. Для когось це просто відпочинок, а для когось життєво необхідне хобі.
 
Площа мисливських угідь складає 1 068 943 га. (100 %). З них надано в користування 736 562,4 га., що складає – (68,9 %) від загальної площі, а це означає, що роботи в державної лісової охорони та єгерської служби достатньо.
 
У мисливських угіддях Закарпаття водяться такі звірі, як: олень, кабан, козуля, лисиця, лань, заєць.
 
Директор Міжгірського лісового господарства Іван Барна каже, що завданнями єгерської служби є охорона та захист мисливських тварин, сприяння розвитку мисливста, запобігання браконьєрству (проведення рейдів та виховних робіт), ведення обліку тварин та їх підгодівля. Господарства для створення кращих умов існування тваринного світу готують кормову базу для підгодівлі звірів, облаштовують підгодівельні майданчики, проводять біотехнічні заходи. Біотехнічні заходи – комплекс різноманітних господарських робіт, спрямованих на поліпшення умов існування, розмноження та збільшення чисельності мисливських тварин.
 
За словами першого заступника ЗОУЛМГ Ігоря Коцура, єгерською службою підприємств управління у поточному році проведено 631 рейд з охорони мисливських угідь, на порушників правил полювання складено 35 протоколів, що становить 92% кількості протоколів складених за 2017 рік. Даний показник свідчить про збільшення активізації роботи з охорони державного мисливського фонду працівниками мисливського господарства Закарпатської області. Для боротьби з браконьєрами залучені 5860 працівників єгерської служби та державної лісової охорони.
 
На порушників правил полювання накладено штрафів на суму 6731 грн, притягнуто до відповідальності 35 осіб, вилучено 170 браконьєрських зашморгів та 1 одиницю зброї.
 
На ведення мисливського господарства витрачено 2785,0 тис.грн., з яких: впорядкування мисливського фонду – 24,0 тис.грн., охорона та облік диких тварин – 51,2 тис.грн., викладання кормів для підгодівлі диких тварин – 45,2 тис.грн., заробітна плата єгерської служби – 2664,0тис.грн.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Ще з найдавніших епох дійшли до нас наскельні зображення того, як люди полювали на різноманітних тварин у пошуках їжі та тепла. Колись, ця справа була єдиним […]